Subscribe to VIP

VIP

Ky është emri dhe mbiemri i vërtetë i Ponit

Ky është emri dhe mbiemri i vërtetë i Ponit

Këngëtarja nga Vlora përveç zërit unik ajo njihet si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare. Këngët e Ponit gjithmonë janë kthyer në hite, pasi publiku i ka pëlqyer gjithëmonë… Lexo më gjërësisht.. »

445 total views, 3 views today

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin e Elita Rudit. Ata kanë folur gjatë për jetën e Ermalit nisur që nga fëmijëria e tij e rrezikshme dhe… Lexo më gjërësisht.. »

1,683 total views, 2 views today

Subscribe to Dashuria

Dashuria

Subscribe to Teknologji

Teknologji

Subscribe to Interesante

Interesante

Subscribe to LifeStyle

LifeStyle