Subscribe to VIP

VIP

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Shumë nga këngëtaret, aktoret apo vajzat e famshme të ekranit shqiptar dhe atij kosovar e kanë veshur fustanin e bardhë të nusërisë. Secila me shijen e tyre, e më bukur… Lexo më gjërësisht.. »

751 total views, 1 views today

Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet

Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet

Quhet Madalina Ghenea dhe është një aktore dhe modele rumune. Ajo është zgjedhur për të qenë prezantuese në festivalin italian të kënkës “San Remo”. Por kuriozët kanë kërkuar në të… Lexo më gjërësisht.. »

481 total views, no views today

Subscribe to Dashuria

Dashuria

Subscribe to Teknologji

Teknologji

Subscribe to Interesante

Interesante

Subscribe to LifeStyle

LifeStyle